Integracje RIS/PACS

Posiadamy integrację z najpopularniejszymi systemami szpitalnymi w Polsce. Integrujemy się z stacjami roboczymi i duplikatorami płyt CD/DVD. Ponadto integrujemy się z zewnętrznymi systemami do obsługi placówek, księgowości.

Systemy szpitalne - integracja

Posiadamy integrację z najpopularniejszymi systemami szpitalnymi w Polsce. Zakres integracji może być dowolnie dostosowany do potrzeb wdrożenia.

Asseco AMMS

Integracja meddo RIS z systemem Asseco AMMS dotyczy zlecania z poziomu systemu HIS wykonania badań w systemie RIS, po wykonaniu badania system meddo przesyła obraz i opis do systemu HIS. Dodatkowo obsługujemy dodatkowe przypadki takie jak, poprawki badań, zmiany terminów, aktualizacja danych pacjenta itp.

Kamsoft KS-MEDIS

System meddo RIS/PACS integruje się z szpitalnym systemem firmy Kamsoft o nazwie KS-MEDIS. Integracja dotyczy wszystkich aspektów wymiany danych oraz plików obrazowych DICOM.

Asseco InfoMedica

Pełna integracja popularnego systemu szpitalnego dotyczy zlecania badań, powiadomień o dostępności plików obrazowych DICOM lub wyników/opisów oraz ich modyfikacji. Integracja z szpitalnym systemem informatycznym umożliwia również przegląd wolnych terminów z poziomu systemu HIS InfoMedica.

Medicom HIS

Umozliwia zlecanie z poziomu systemu HIS wykonania badania w systemie meddo RIS. Umożliwia również przegląd dostępnych terminów w pracowni oraz rejestracje nagłych przypadków (CITO). Badania obrazowe razem z opisem są przesyłane do szpitalnego systemu informatycznego zaraz po ich wykonaniu.

Eskulap HIS

Pozwala na komunikacje systemów RIS i HIS w dwie strony. Dotyczy zlecania badań i wysyłania informacji zwrotnej o dostępności plików obrazowych DICOM wraz z dostępem do przeglądarki obrazowej. Umożliwia załączenie dodatkowych komentarzy.

CliniNET

Integracja systemów umożliwia zlecanie badań z poziomu systemu szpitalnego. Po wykonaniu badania pliki obrazowe są przesyłane z serwera meddo PACS do zdalnego serwera szpitalnego, lub bezpośrednio udostępniane wraz z opisem badania. Umożliwia również wymianę komunikatów np. o dodatkową konsultacje.

Stacje robocze - integracja

Posiadamy integrację z najlepszymi przeglądarkami plików obrazowych DICOM.

Merge eFilm

Integracja meddo RIS pozwala na bieżąco przesyłać określone badania (np. ustalone wg. filtrów godzinowych, dyżurów) do konkretnych stacji roboczych bezpośrednio po pojawieniu się ich na serwerze PACS. Znacząco ułatwia to i porządkuje pracę lekarzy radiologów.

Osirix MD/Osirix

System meddo RIS/PACS jest zintegrowany z przeglądarką medyczną DICOM. Integracja pozwala na przeglądanie, nagrywanie, wysyłanie i otwieranie badań pacjentów w przeglądarkach z rodziny Osirix bezpośrednio z poziomu systemu meddo RIS.

Clearcanvas

Współpraca systemów pozwala na przydzielanie badań obrazowych do konkretnych stacji roboczych. Pozwala również na przesyłanie lub ręczne otwieranie badań w przeglądarce DICOM z poziomu meddo RIS.

RadiAnt

Umożliwia automatycznie przesyłanie badań diagnostycznych do przeglądarek DICOM z serwera PACS wraz z zachowaniem kolejki priorytetów badań.

Toshiba Vitrea

Integracja systemów pozwala wymianę plików i wiadomości DICOM pomiędzy serwerami Vitrea i meddo PACS.

Onis Viewer

Integracja pozwala na synchronizację bezy danych przeglądarki z serwerem meddo PACS. Umożliwia otwieranie plików w przeglądarce DICOM z poziomu systemu meddo RIS.

Systemy w przychodniach - integracja

Posiadamy integrację z najpopularniejszymi systemami do obsługi przychodni i gabinetów lekarskich w Polsce. Zakres integracji może być dowolnie dostosowany do potrzeb wdrożenia.

Asseco mMedica

Integracja pozwala na wymianę danych pomiędzy programami. Zlecenia badań obrazowych są automatycznie synchronizowane w obie strony. Umożliwia również dostęp do przeglądu badań obrazowych z poziomu mMedica (meddo webDICOM Viewer).

Kamsoft KS-Somed / Serum

System meddo RIS/PACS integruje się z systemami firmy Kamsoft KS-Somed oraz Serum. Integracja dotyczy wszystkich aspektów wymiany danych dotyczących pacjentów i wykonywanych badań. Umożliwia dostęp do przeglądarki obrazowej meddo webDICOM Viewer.

Kamsoft KS-PPS

Integracja meddo RIS umożliwia wymianę danych pomiędzy systemami. Rejestracje, Pacjenci oraz dane dotyczące świadczeń. Umożliwia przesyłanie raportów wykonanych świadczeń zarówno dla umów komercyjnych jak i NFZ.

Ericpol drEryk

Integracja umożliwia wymianę danych dotyczących rejestracji pacjentów oraz dostępności badań pomiędzy systemami. Umożliwia udostępnienie automatycznej funkcji zapisu online na badanie diagnostyczne.

eZOZ EDM

Umożliwia przesyłanie zleceń z systemu EDM do meddo RIS oraz dostęp do przeglądarki obrazowej DICOM i wyników badań.

Comarch Optimed

Wymiana danych pacjentów i zleconych badań pomiędzy systemami umożliwia szybką i sprawną prace przychodni medycznej. Istniejące zlecenia można modyfikować oraz przeglądać pliki DICOM przez przeglądarkę meddo WebDICOM Viewer.

Duplikatory płyt - integracja

Posiadamy integrację z najpopularniejszymi automatycznymi duplikatorami/nagrywarkami płyt CD/DVD. Automatyczne roboty znacznie ułatwiają i porządkują pracę w placówce.

Rimage 2000

Integracja meddo RIS pozwala na zdalne zlecanie nagrania badań wraz nadrukiem odpowiednich etykiet, lub serii badań bezpośrednio z poziomu systemu meddo RIS. System automatycznie wybiera odpowiedni nośnik CD/DVD

Primera Disc Publisher

Umożliwia zdalne zlecanie nagrywania badania razem z opisem z wielu stacji roboczych bezpośrednio z systemu RIS.

meddo Burner

Jest to najtańsza możliwość wykonywania cyfrowych kopii danych obrazowych DICOM. System pozwala na pojedyncze nagrywanie danych pacjentów i plików DICOM wraz z etykietą z poziomu systemu RIS.

Systemy księgowe i kasowe - integracja

Posiadamy integrację z najpopularniejszymi systemami szpitalnymi w Polsce. Zakres integracji może być dowolnie dostosowany do potrzeb wdrożenia.

Systemy kasowe

Umożliwia przesyłanie raportów finansowych/księgowych.

Systemy księgowe

Synchronizuje i pozwala na edycję listy wystawionych faktur.

Zaufało nam ponad 500 klientów

Poznaj lepiej nasze rozwiązanie

Zobacz demo