Elektroniczna dokumentacja medyczna - łatwa i skuteczna

System meddo EDM pozwala na skuteczne zarządzanie placówką medyczną.

 • Najwyższe bezpieczeństwo

  Korzystanie z naszego systemu jest dostępne tylko za pomocą protokołu SSL, zaś nasze serwery znajdują się w najnowocześniejszej serwerowni w Polsce.

 • Rozliczenia NFZ

  Nasz system kompleksowo obsługuje raportowanie i rozliczanie usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Zgodne z polskim prawem

  Nasz system jest całkowicie zgodny z polskim prawem i spełnia wszelkie wymagania określone w ustawach regulujących systemy informacyjne w medycynie.

 • Prostota

  Nasze produkty wyróżnia ponadprzeciętna prostota użytkowania. Przekłada się to na bardzo krótki czas poznania i dużą wydajność pracy.

 • Wystarczy przeglądarka

  Do korzystania z naszych rozwiązań potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa. Z systemu można korzystać na komputerze oraz na tablecie.

 • Wsparcie techniczne

  Każdy z naszych użytkowników może liczyć na szybką pomoc ze strony Działu Obsługi Klienta. Kontakt z nami jest możliwy za pomocą telefonu lub bezpośrednio z aplikacji.

Terminarz

Lista bieżących wizyt

Pozwala na wygodną kontrole grafiku dla poszczególnych lekarzy i gabinetów w placówce medycznej.

Pacjent w placówce

Dzięki opcji meldowania pacjenta, można łatwo oznaczyć, że pacjent czeka pod gabinetem i kontrolować ten czas.
Planowanie

Terminarz idealnie nadaje się do planowania wizyt z wyprzedzeniem. Natomiast widok listy wizyt pozwala na bardzo wygodne kontrolowanie pracy danego dnia.

Zgłoszenia online

Dzięki usłudze umawiania wizyt online, twoje luki w terminarzu mogą się same zapełnić. Wszystko dzięki serwisowi www.meddo.pl

Karta pacjenta

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu, wraz z szybkim podglądem obrazów DICOM.

Uzupełnianie i udostępnianie dokumentacji pacjenta.

Wszystkie dokumenty dostarczone przez pacjenta można załączyć jako dodatkową dokumentację. W tym pliki badań obrazowych w formacie DICOM. Badania pacjenta znajdują się w spójnym ekosystemie, dodatkowo nie trzeba martwić się szukaniem i pilnowaniem niepotrzebnych nośników danych pacjenta.Wygodne tworzenie opisu badania

Historia wywiadu pacjetna

Dostęp do historii poprzednich wywiadów pacjenta.

Predefiniowane szablony

Korzystaj z predefiniowanych szablonów opisów wizyt. Możesz dodać dowolną liczbę szablonów, każdy szablon może być dowolnie formatowany.

Własne formularze

Wykonuj opisy wizyt jeszcze szybciej. Każdy użytkownik może tworzyć własne, spersonalizowane szablony wizyt, które pozwolą wybierać elemenety opisu badania za pomocą kliknięć myszy.

Dyktowanie opisu

Dyktuj opis wizyty korzystając z najnowszego na rynku systemu rozpoznawania mowy.

Raporty i statystyka NFZ

Generuj dowolne raporty i skutecznie rozliczaj usługi w ramach NFZ

Dodatkowe usprawnieniameddo Cam Scanner

Skanuj dokumenty w 10 sekund. Wystarczy podsunąć kartkę papieru pod skaner i kliknąć "Wykonaj skan", obrazek automatycznie jest dodany.meddo USG PACS

Bezpiecznie archiwizuj obrazy pochodzące z USG. Oglądaj obrazy w systemie Elektronicznej Dokumentacji Pacjenta, drukuj zdjęcia z USG razem z opisem wizyty.meddo Burner

Korzystaj z półautomatycznego robota do nagrywania płyt. Z poziomu świadczenia zleć nagranie, włóż płytę do napędu, po nagraniu przyklej gotową etykietę z danymi pacjenta.

Zaufało nam ponad 500 klientów

Poznaj lepiej nasze rozwiązanie

Zobacz demo