Zaawansowane rozwiązanie RIS

meddo Radiology Information System to najnowocześniejszy system tej klasy na rynku. Łączy zaawansowane funkcjonalności z prostym w obsłudze interfejsem użytkownika.

 • Najwyższe bezpieczeństwo

  Korzystanie z naszego systemu jest dostępne tylko za pomocą protokołu SSL, zaś nasze serwery znajdują się w najnowocześniejszej serwerowni w Polsce.

 • Rozliczenia NFZ

  Nasz system kompleksowo obsługuje raportowanie i rozliczanie usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Zgodne z polskim prawem

  Nasz system jest całkowicie zgodny z polskim prawem i spełnia wszelkie wymagania określone w ustawach regulujących systemy informacyjne w medycynie.

 • Prostota

  Nasze produkty wyróżnia ponadprzeciętna prostota użytkowania. Przekłada się to na bardzo krótki czas poznania i dużą wydajność pracy.

 • Wystarczy przeglądarka

  Do korzystania z naszych rozwiązań potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa. Z systemu można korzystać na komputerze oraz na tablecie.

 • Wsparcie techniczne

  Każdy z naszych użytkowników może liczyć na szybką pomoc ze strony Działu Obsługi Klienta. Kontakt z nami jest możliwy za pomocą telefonu lub bezpośrednio z aplikacji.

Terminarz

Worklisty z modułem MPPS

Worklisty to nie tylko tworzenie i przekazywanie danych do maszyn obrazowych, dzięki autorskiemu modułowi MPPS system RIS wie kiedy badanie zostało wykonane i czy obrazy są już gotowe do analizy.

Pacjent w placówce

Dzięki opcji meldowania pacjenta, można łatwo oznaczyć, że pacjent czeka pod gabinetem i kontrolować ten czas.

Zgłoszenia online

Dzięki usłudze umawiania wizyt online, twoje luki w terminarzu mogą się same zapełnić. Wszystko dzięki serwisowi www.meddo.pl

Karta pacjenta

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu, wraz z szybkim podglądem obrazów DICOM.

Uzupełnianie i udostępnianie dokumentacji pacjenta - pliki badań obrazowych DICOM

Wszystkie dokumenty dostarczone przez pacjenta można załączyć jako dodatkową dokumentację. W tym pliki badań obrazowych w formacie DICOM. Badania pacjenta znajdują się w spujnym ekosystemie, dodatkowo nie trzeba martwić się szukaniem i pilnowaniem niepotrzebnych nośników danych pacjenta.Wygodne tworzenie opisu badania

Predefiniowane szablony

Korzystaj z predefiniowanych szablonów opisów wizyt. Możesz dodać dowolną liczbę szablonów, każdy szablon może być dowolnie formatowany.

Własne formularze

Wykonuj opisy wizyt jeszcze szybciej. Twórz własne formularze, które pozwolą Ci wybierać elemenety opisu wizyt za pomocą kliknięć myszy.

Dyktowanie opisu

Dyktuj opis wizyty korzystając z najnowszego na rynku systemu rozpoznawania mowy.

Tryb ciemny

Specjalny ciemny tryb pracy przyjazny do opisywania badań radiologicznych.

Teleradiologia

Wystarczy przeglądarka

Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Wystarczy przeglądarka internetowa i dostęp do Internetu.

Wysokie bezpieczeństwo

Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane za pomocą protokołu SSL.

Integracja ze stacjami obrazowymi

Nasz system współpracuje z większością stacji obrazowych i wspaniale wpasowuje się w proces pracy radiologów.

więcej o TeleradiologiiProste i szybkie udostępnianie badań

Pozwala na wygodne udostępnianie opisów badań wraz z plikami DICOM do konsultacji pomiędzy uprawnionymi użytkownikami systemu RIS.


Radiologia i Teleradiologia to praca w zespole


Otwieranie i konsultowanie udostępnionych badań


Każdy lekarz może być natychmiast powiadomiony o prośbie konsultacji badania. Powiadomienie jest możliwie w formie mail, sms jak również pojawia się bezpośrednio w systemie meddo RIS.

Taka funkcjionalność bardzo ułatwia i przyspiesza pracę, pozwala również zwiększyć bezpieczeństwo i jakość opisów badań wykonywanych w pracowni diagnostycznej.

meddo DoseControl

Bieżąca kontrola dawek promieniowana przyjmowanych przez pacjentów z podziałem na części anatomiczne w aparatach CT oraz PET/CT.

Raporty i statystyka NFZ

Generuj dowolne raporty i skutecznie rozliczaj usługi w ramach NFZ

Dodatkowe usprawnieniameddo Cam Scanner

Skanuj dokumenty w 10 sekund. Wystarczy podsunąć kartkę papieru pod skaner i kliknąć "Wykonaj skan", obrazek automatycznie jest dodany.meddo USG PACS

Bezpiecznie archiwizuj obrazy pochodzące z USG. Oglądaj obrazy w systemie Elektronicznej Dokumentacji Pacjenta, drukuj zdjęcia z USG razem z opisem wizyty.meddo Burner

Korzystaj z półautomatycznego robota do nagrywania płyt. Z poziomu świadczenia zleć nagranie, włóż płytę do napędu, po nagraniu przyklej gotową etykietę z danymi pacjenta.

Zaufało nam ponad 500 klientów

Poznaj lepiej nasze rozwiązanie

Zobacz demo